GÜZELYALI HASTANESİ

Güzelyalı Hastanesi; misafir odaklı yaklaşımı, tecrübeli hekim kadrosu ve multidisipliner çalışmayı bir araya getirerek, Adana’da kaliteli sağlık hizmetinin öncüsü olmayı hedefliyor.

Kendine has mimari yapısı ile Adana’nın en nezih bölgelerinden birinde Adana’yı butik hastane konsepti ile tanıştıran kurumumuz A’dan Z’ye her personeli ile hastaneye gelen misafirlerimizin rahatını düşünerek hareket etmekte.

Kadın Hastalıkları ve Doğum, Çocuk Hastalıkları, Yeni doğan Yoğun Bakım, Genel Cerrahi, Dâhiliye, Ortopedi ve Travmatoloji, Çocuk Kardiyoloji, Diyet ve Beslenme ve Acil Servisimiz ile Turgut Özal’da 24 saat kesintisiz hizmet veriyoruz.

Açıldığımızdan günden bu yana kişiye özel hastane kavramında ilerlemeye devam ediyor; seçkin hekim kadrosu, sağlık personeli ve teknolojisiyle  75 yatak, 2 ameliyathane, 3 doğumhane ve 44 küvöz – yenidoğan yoğun bakım ünitesi ile butik hastane anlayışıyla hastalarımıza otel konforunda kişiye özel sağlık hizmeti vermeye devam ediyoruz.

MİSYONUMUZ

Özel Güzelyalı Hastanesi, hasta çalışan güvenliği ve memnuniyetini esas alarak; mevzuatlara sağlıkta kalite standartlarına uygun, doğru, güvenilir ve güler yüzlü sağlık hizmetinin verilmesi, sürekli iyileştirilmesi ve geliştirilmesidir.

VİZYONUMUZ

Uluslararası kalite standartlarının benimsendiği, mesleki standartlar ve etik ilkeler doğrultusunda güncel bilgiyi ve teknolojiyi etkin kullanarak, nitelikli sağlık hizmeti sunumda referans gösterilen sağlık kuruluşları arasında yer almaktır.

.