ZİYARETÇİ POLİTİKASI: Hastalarımızın hastanede kaldığı süre içerisinde; yakınlarından destek alması ve sevdikleri ile görüşmesinin iyileşme sürecine olumlu etkide bulunacağının bilincindeyiz. Hastanızın sağlığı ve kendi sağlığınız için aşağıda belirtilen konulara özen göstermenizi rica ederiz.

Hastanemizde ziyaret saatleri; hafta içi ve hafta sonu 10:00-22:00 saatleri arasındadır.
Ziyaret konusundaki olağan dışı durumlarda (acil yatan hasta), lütfen Gece süpervizörü ile iletişime geçiniz.
12 yaşından küçük çocukların vücut direnci düşük olduğu için kendi Çocuğunuzun sağlığını korumak adına ziyarete getirmeyiniz.
Hastanemizde hastalarımıza özel diyet programı uygulanmaktayız. Odalara dışarıdan yiyecek ve/veya içecek sokmayınız.
Enfeksiyon riski sebebiyle odalara canlı çiçek kabul etmemekteyiz. Çiçeğinizi; taburcu olduktan sonra hastanıza vermek üzere zemin katta bulunan çiçek bankosundan alabilirsiniz.
Ameliyat veya cerrahi işlem sonrasında hastanızın doktoru bilgi vermek için odaya gelecektir, bu sebeple operasyon sırasında hastanızı odasında bekleyiniz.
Ameliyat sonrasında hastanızın sağlığı için; odada aynı anda iki ziyaretçiden kişinin bulunması sakıncalıdır.
Ziyaretiniz esnasında hijyen açısından hasta yataklarına oturmayınız.
Ziyaretiniz esnasında el hijyeni, sizin ve hastanız için büyük önem taşımaktadır. Bu nedenle hasta odalarında bulunan el dezenfektanlarını ziyaret öncesi ve sonrası kullanmaya özen gösteriniz.
Ziyaret süresini her ziyaretiniz için 10 dakika ile sınırlandırınız.
Hastanede bulunduğunuz süre boyunca diğer hastalarımızın da konforu için rahatsızlık verecek hareketlerden kaçınınız. Cep telefonu kullanımı konusundaki uyarıları dikkate alınız.
Hastanızın ziyaret ve/veya refakatçi kabulü doktor tarafından yasaklanmışsa, onun sağlığı için bu kurala uyunuz.

.